アンスリウムの集団ストーカー被害

都内で孤独な50代男性の被害報告

Gwałtowny ciągły atak Maksymalnie 0,97 μSv 3 maja 2023 r. (środa)

Proszę, bądźcie świadomi tego niewidzialnego morderstwa. Soka Gakkai (Komeito) została uznana za kultową we Francji, Niemczech, Chile, Austrii itd. Muszą być ludzie na całym świecie, którzy ponoszą takie same szkody. Jeśli źle się czujesz z nieznanych przyczyn, zbadaj sprawę.

Po raz pierwszy dowiedziałem się o tej zbrodni w 2014 roku podczas prześladowania gangu Soka Gakkai. Kiedy próbowałem dołączyć do tej samej grupy ofiar, dołączył do niej inny kult o nazwie Kenshokai. Traktują mnie jak szpiega Soka Gakkai i zostawiają mnie w spokoju.
Znosiłem to przez wiele lat, ale w tym roku politycy zwani „Komeito”, który jest organem macierzystym Soka Gakkai, rozpowszechniali szczepionki w Japonii za pieniądze podatników bez żadnych przepisów. Kiedy się temu przyjrzałem, Soka Gakkai był udziałowcem firmy Pfizer. Promowali szczepionki mRNA wśród wielu ludzi, w tym ich zwolenników.
Możesz zobaczyć wyniki.
Kiedy rozpowszechniłem ten fakt, uszkodzenia spowodowane promieniowaniem stały się poważne i trzykrotnie straciłem przytomność z powodu zawału mózgu. Mój ojciec zmarł na raka, moja mama też zachorowała na raka. Jednak rodzina i przyjaciele mi nie wierzą. Jeśli będziesz mocno narzekać, będziesz traktowany jak chory.
Teraz po prostu zostawiam dowody i rozpowszechniam prawdę, dopóki nie zostanę zabity.

Wyjaśnię przebieg uszkodzeń w ciągu jednego dnia.
Członek Soka Gakkai w pokoju 202, rezydencja Yamazaki, obraz napromieniowania fal elektromagnetycznych (promieniowanie rentgenowskie) (zazwyczaj 0,05 μSv lub mniej przez cały czas)
▼ Pobudka toalety, 0,31 μSv

O godzinie 3:15 wykryto dawkę 0,97 μSv. (1,16 μSv na początku pomiaru, szczegóły przesłane na Twitterze) Drętwienie, obrzęk, ból, zawroty głowy.
O godzinie 4:50 maksymalne napromieniowanie wyniosło 0,64 μSv. (Opublikowałem wideo na Twitterze, aby uzyskać szczegółowe informacje) Drętwienie narządów wewnętrznych, ból brzucha, biegunka.

Ciągłe napromieniowanie około 0,13 μSv co 10 do 15 minut.
:zdjęcie
▼ 0,20 μSv, napromieniowanie jest również dzisiaj intensywne.
:zdjęcie
:zdjęcie
▼ Pokój dzienny 0,18 μSv (0,19 μSv na początku pomiaru)
:zdjęcie
▼Kuchnia 0,27μSv

O godzinie 11:39 maksymalne napromieniowanie wyniosło 0,61 μSv. (Opublikowałem wideo na Twitterze, aby uzyskać szczegółowe informacje) Drętwienie narządów wewnętrznych, nudności, zawroty głowy. (Tester EMS i przyrząd do pomiaru fal elektromagnetycznych są również włączone)

▼Gdy tylko ponownie opublikowałem dowód wideo na Twitterze,
Zwiększona do 0,74 μSv. (Ponieważ się zawiesił, nie mogłem nagrać tego filmu)

▼0,15μSv

▼0,43μSv

▼0,48μSv

13:30 Napromieniowanie maksymalnie 0,69 μSv. (Aby uzyskać szczegółowe informacje, opublikowałem wideo na Twitterze)
:zdjęcie
▼0,28 μSv

▼0,14 μSv

▼Sypialnia 0,40μSv (maksymalnie 0,42μSv)

Koreański mieszkaniec pokoju 403, z domu Kuramaty, jest nękany hałasem życia codziennego (promieniowanie z dołu prawdopodobnie dociera do góry). choroba ogniowa.
10:30 Dźwięk zatrzymania wentylatora (głośno), zwykły ogień.
15:22 To samo co powyżej
19:25 To samo co powyżej

Nikt w Japonii się nie ruszy, ale ta zbrodnia radiacyjna zostanie przeprowadzona przez Soka Gakkai (Komeito) na całym świecie. Podobny do syndromu hawańskiego w Stanach Zjednoczonych.
Zaangażowane mogą być również kraje, w których Soka Gakkai jest obecny. Proszę uważać na kraje i urzędników ambasady, którzy uznali Soka Gakkai za kult.

Wstawię to tutaj jako dowód.
Bezbożni zostaną ukarani. Oby jak najwięcej ofiar zostało uratowanych. modlić się do Boga